fbpx

שילוב פינות ישיבה בחדרי ילדים

יש שאומרים שלא משנה שכמה שהטכנולוגיה לא תתפתח מספיק כדי להחליף רגשות אמיתיים. אם כל החכמה וההתפתחות המדהימה והמהירה של הטכנולוגיה, החמימות והרכות אותה מעניקה אווירה של ביתי, משפחה וחום אנושי אמיתי, הוא זה היוצר את תחושת הביטחון לה אנו זקוקים כבני אדם ועד כמה וכמה כילדים רכים.

אחד הצרכים היותר חשובים בעת החשיבה על עיצוב חדרי ילדים וחדרי תינוקות . לאחרונה אנו יכולים לחזות בעיצובים רכים ובעלי קווים עגולים וזוויות עיצוב עגולות ורכות הרבה יותר מבעבר. הגמישות העיצובית, תרתי משמע, היא האלמנטים היותר מבוקשים ושכיחים שניתן לצפות בהן בחדרי תינוקות, ילדים ואפילו נוער.

פינות ישיבה מחבקות – זוהי ההגדרה הנכונה ביותר לעיצוב ושילוב פרטים לריכוך האווירה ונינוחות השהייה בחדר.

פופים ופינות ישיבה נוחות – ידידותיות לילדים

אחד הפתרונות היותר מעניינים ונעימים בתחום ריהוט חדרי ילדים, הוא כפי שציינו תחום העיצוב בנישה הרכה והגמישה יותר.  שילוב פינות ישיבה בחדרי ילדים, על אף הכותרת הנוקשה, אינה חייבת לכלול פינות ומערכות ישיבה נוקשות ו"מבוגרות" , ההיפך הוא הנכון, אם אתם כהורים תוכלו לגשת אל העיצוב באופן ילדותי יותר, כך תוכלו למצוא שיח משותף ובגובה העיניים אם הילדים. פעמים רבות אנו נתקלים בגישות אשר אומרות שהילד שלנו מבין הכל, אז למה לדבר אליו באופן המשדר עליונות, היכולות למצוא דרכי תקשורת נעימות וחוויתיות יותר.

מדוע חדר ילדים דורש נגיעה שונה ביחס ליתר חלקי הבית?

פינות ישיבה מעוצבות לחדרי ילדים ופעוטות, הן בין הפרטים היותר נעימים היום במישור העיצוב ואדריכלות הפנים. היכולת לבנות עולם שלם של חלומות ומראה ייחודי ושונה מנראות העיצוב הכללי בבית. חדר הילדים הוא בין החדרים המיוחדים ביותר, אם לא המיוחד ביותר בחלל הבית, עצבו אותו בחכמה.

עיצוב משלים לכל חלקי הבית – עיצוב בעל סממנים כלליים

למרות שחדר הילדים הוא באמת חלל שאינו דומה ליתר חללי הבית, לא באופי ולא בנישה של הדייר/ים אותו/ם הוא מאכלס. לקוחות רבים נוהגים לשלב ולתבל את חדר הילדים בשילובים הכוללים גוונים ומרקמי בדים אשר מזכירים אזורים שונים ברחבי הדירה או הבית מבלי לשכוח את הצורך שבעיצוב הרך שיוצר חוויה חזותית של חדר ילדים. למשל,מערכות ישיבה בעלי גוונים שקיימים גם בסלון או בחדר ההורים, וילונות בעלי גוון שונה אך מרקם טקסטילי שונה הזה לזה שבחדרי השינה האחרים בבית, הם שילובים נהדרים שניתן לעשות בהם שימוש מרוכך יותר, אך כזה שייצור מראה מעניין ושונה ממה שנהוג לראות בדרך כלל.

כרים וכורסאות לשילוב ועיצוב נינוח בחדרי ילדים ותינוקות

כאשר אנחנו מדברים על עיצוב רך, אנחנו מדברים עליו באופן ישיר. עיצובים בעלי נישות רכות וגמישות יותר משדרות הנאה ויוצרות הנאה בתוך החדר, הרביצה, ההנאה המשותפת והיכולת של הילד להעסיק את עצמו בכוחות עצמו תלויה במידה רבה בחוויה והאווירה אותה הוא מקבל בחדרו. חדר הילדים היא יצירה מרגשת ומאתגרת ומעבר לפרמטר האופנתי, תחושת הנועם והנינוחות בחדר היא בין העקרונות החשובים ביותר הקיימים בתחום העיצוב בפרט וההתייחסות בכלל. מתן האופי לחדר הילדים, אינו דורש תקציבים גדולים יותר.

פשוט זורקים כמה כרים גדולים ופופים גדולים ונעימים בפינות שונות בחדר ומלאכתכם כאן הגיעה לסיומה!